Veftay - you can reach more then you think

Tworzenie stron internetowych to dla nas sztuka. Tworząc je staramy się wywowałać efekt WOW. Najważniejsze to nie zapomnieć o ich przeznaczeniu. Sprawdzić jak najnowsza technologia może zwiększyć wygodę dla użytkowników. Jak aktualne możliwości mogą wpłynąć na jej działanie. Jak ucieszyć oko małymi jak i większymi animacjami. Nasi pracownicy to urodzeni pasjonaci, przez co każda tworzona przez nas strona jest wynikiem wielkiej burzy muzgów, a także wspólnej pracy, która łączy nasze najróżniejsze wizje w jedną. Wszystko co tworzymy jest naszym powodem do dumy i podpisujemy się pod każdym elementem, który doprowadził do stworzenia dzieła - dzieła sztuki.

Zacznijmy razem tworzyć

Opowiedz nam czego potrzebujesz

Początek procesu tworzenia stron to nasza rozmowa. Nie jesteśmy Twoim partnerem, a doradcą. Pierwszym krokiem, do którego zachęcamy, jest zmiana punktu patrzenia. Oczywiście Twoje cele i pomysły są dla nas najważniejsze. Bierzemy je pod uwagę przyjmując w tym samym czasie punkt widzenia Twoich potencjalnych klientów. Pod tym kątem przygotowujemy obraz Twojej firmy zawierający wszystkie istotne dla nich elementy. W ten sposób funkcjonalna strona pozwoli spełnić oczekiwania Twoich potencjalnych odbiorców, dla których Ty kierujesz biznes. My dla nich kierujemy Twoją wizytówkę.

Wszystko zaczyna się od prototypu

Naszą pracę zaczynamy od pustej kartki i burzy mózgów. Od Ciebie oczekujemy przygotowania treści jak i innych materiałów, które mogły by się przydać. Nawet nie wiesz jak ten krok jest dla nas ważny. Czasem to jeden obrazek, czy jedno hasło, odmienia całe spojrzenie na projekt. Najpierw wykonamy prototyp, który zaprezentuje rozkład treści jak i miejsca obrazków, banerów i głównych elementów strony. Naszym celem jest znalezienie czystej formy, która będzie łatwa do odczytania przez użytkownika. Prototyp doskonalimy do perfekcji, aż wspólnie powiemy: ,,Mamy to".

Przejdźmy do działań

Prototyp wykonany! Czas, aby nasz wstępny szkic nabrał kolorów. Dodamy obrazki, wspólnie wybierzemy font, a następnie pojedyńczymi ruchami pędzla dopracujemy stronę. Nie ruszymy dalszego etapu, jeśli nie będziemy pewni, że nasz projekt pokrywa się z całkowicie z Twoją wizją.

Wypij kawę i poczekaj na nas

Teraz najgorsza rzecz przed tobą - czekanie. Proponujemy dobrą książkę, kawę, albo ulubiony serial, bo to chwilę potrwa. Nie martw się, strona jest w dobrych rękach, a jeśli jesteś ciekaw to śmiało pisz do nas, poinformujemy cię oddrazu o przebiegu prac i na jakim etapie jesteśmy.

Witaj w sieci

Teraz każda osoba na świecie może sprawdzić Twoją gotową stronę. My już skończyliśmy, ale gdy jedno się kończy to reszta dopiero się zaczyna. Teraz powinieneś pomyśleć o reklamie - marketingu. Tutaj jest wiele możliwości: działania seo (pozycjonowanie strony), social media, reklamy addwords. Możliwości jest pełen wachlarz. Spotkajmy się ponownie i przedyskutujmy wspólne pomysły!

Pytania? Skontaktuj się z nami!

Tel: +(0048) 576-533-733 Maksymilian@veftay.com